Šungrybių gydomosios savybės

Šungrybiai, arba kitaip šunų grybai labai gerai gydo šunis. Dėl to jie ir pavadinti šungrybiais. Be kita ko, šungrybiai yra ypatingas šunų delikatesas, kurį jie valgo pasigardžiuodami. Kas tai yra šungrybiai ir kokiomis jie pasižymi savybėmis sužinosite skaitydami šį nupiepusį ir nučiuožusį tekstą, kuriame prigrūsta tiek visokiausių sprogalų, kad skaitant maža nepasirodys ir pareis viskas atgal. Užsisekite saugos diržus – ir ruoškitės!

Ką dar daro šungrybiai?

Tokia klausimo formuluotė nėra teisinga, nereikia klausti ką DAR daro, nes dar išvis nieko nebuvo pasakyta ką daro. Na bet jeigu norite tai šekitės. Šungrybiai nedaro nieko, tik papildo šuns organizmą visokiausiais naudingais mineralais ir vitaminais. Šungrybiuose gausu vitamino A,B,C,D,E,U, taip pat B6, B10, B11, B12, taip pat šių elementų: magnio, fosforo, urano, metano, vanadžio todėl yra labai tinkami valgyti ir netgi neribotomis dozėmis, ypač tie, kurie yra rasti prie Černobylio ar Fukušimos. Čia išskiriami ukrainietiški šungrybiai ir japoniški šungrybiai, kurie yra kiek egzotiškesni ir aukštesnės kainos.

Praktiniai patarimai tiems kurie nori svaigintis haliucinogenais

Jeigu Jums gyvenime trūksta iliuzijų ir haliucinacijų, norite apsisvaiginti narkotinėmis medžiagomis tai suvalgykite šviežią lietuvišką, su meile augintą šungrybį. Lietuviškas šungrybis puikiai tiks tiems, kurie norėtų pavartoti haliucinogeninį grybuką ir nusikelti į dvasinį fantastinį palaimingą pasaulį, kur kregžda kregždutės ir teka sidabro upeliai. Pavartoję gamtinių narkotikų matysite tai, ką norite matyti ir galėsite svaiginti save į valias.

Jeigu siūlo – imk

Jeigu Jums siūlo pavartoti grybą kokioje nors smagioje meninėje kompanijoje – neatsisakykite. Juk negražu ir nemandagu atsakyti kai šitaip gražiai siūlo ar net bruka. Siūlytojas labai gražiai išdėstys apie grybų naudą ir įtikins Jus, kad tai yra labai sveika ir naudinga, praplečia sąmonę ir suvokimą. Neabejokite – tai yra tiesa. Juk grybukai yra tas magiškas tiltas, kuris praplečia suvokimą Jums nieko nedarant – tereikia suvalgyti ir grybas padarys viską už Jus, tapsite susivokusiu išminčiumi, net jeigu mėgstate tik bambą išvertęs gulėti ir tingite padirbėti su savimi.