Traukiniu į Taliną

Ei, keleivi! Keliausime jau greitai traukiniu į Taliną. O iš Talino keltu į Helsinkį ir tuomet toli į šiaurę pas lapius. Estija, Suomija yra nuostabios šalys, kuriose verta apsilankyti kiekvienam apsilankančiam. Kodėl jose verta apsilankyti? Todėl, kad jose neapsilankęs negali drįsti teigti, jog esi matęs šiaurės gyvenimą. Tikrą šiaurės gyvenimą tokį, koks jis yra.

Užuolaidos visokių rūšių

Pirkėjau, ar tave domina užuolaidos visokių rūšių? Tuomet su džiaugsmu skubame pranešti, kad turime visokių rūšių. Ir didelių, ir mažų, ir pustų, ir susitraukusių, ir sintetinių, ir natūralių ir dar visokių kokių kitų. Pasirinkimo galimybės augo, auga ir augs. Tos pasirinkimo galimybės auga tiesiog kaip lapai ant medžių, kaip žaibai iš audringo lietaus. Mes jas auginame sulig kiekviena diena samdydami visokius patikimus tiekėjus, gamintojus ir taip toliau.

Išeik pasivaikščioti į mišką

Išeik pasivaikščioti į mišką, o, galingasis žmogau. Miške pajusi atgaivą ir stiprybę, miške vėl atsigausi, jėgų įgausi ir pasijusi geriau. Juk pažiūrėk, kam tau visą dieną sėdėti prie kompo kuomet jis tik gadina akis? Išeik į gamtą ir tavo akys čia atsigaus, ne tik akys. Jeigu daug dirbi tai išeik bent vakare po darbo, prieš miegą. Tada ir miegosis geriau. Vasarą naudokis proga ir daug maudykis, tiek ežere, tiek po dušu. Atsigaus kūnas ir siela ir pasijusi lengviau.

Kalvarijų turgaus margumynai

Dar nesate apsilankęs Kalvarijų turguje? Pats metas tai padaryti ir pamatyti gražiausias rajono grožybes. Kalvarijų turgus tiesiog užburia savo stulbinama magija kiekvieną, įkvepia ir suteikia jėgų. Čia atsigauna siela, čia pasisemi įkvėpimo ir aukštos kultūros. Draugiški ir dvasingi žmonės, iškiliai nuteikianti aplinka, puikūs kavos aparatai ir gatvės menas abejingų nepalieka. Norintiems religijos šalia dar stovi cerkvė, kurioje taip pat galima nusipirkti visokių smilkalų.

Vytinti saldainiai

Kam ta vytinta dešra, jeigu yra tokios pačios rūšies saldainiai? Paragaukite mėsos skonio saldainių ir nepasigailėsite. Jų neparagautų nebent koks nors tai vegetaras ar kitas keistų gyvenimo idėjų prisigaudęs žmogus. Šiuo atveju mums yra svarbus verslas ir mes siūlome įsigyti mūsų produkcijos.